WE KNOW HOW

EN

O nas

Istniejemy na rynku kosmetycznym od 2003 roku
W początkowej fazie działalności zajmowaliśmy się tylko konfekcją. 
W 2005 roku MEHO Cosmetics rozpoczęło produkcję własnych kosmetyków (pod logo Klienta) i od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w produkcji oraz konfekcji kosmetyki pielęgnacyjnej. 
W trzecim kwartale 2011 roku swoją działalność rozszerzyliśmy o nową usługę – produkcja oraz konfekcja wyrobów perfumeryjnych.

MEHO Cosmetics to zarówno wyspecjalizowana kadra pracownicza, biorąca systematycznie udział w szkoleniach pozwalających poszerzyć wiedzę i być na bieżąco z aktualnie panującymi trendami, jak i cały czas rozwijający się nowoczesny park maszynowy. Współpracujemy wyłącznie z wysokiej klasy technologami. W codziennej pracy główny nacisk kładziemy na wysoką jakość produktu oraz satysfakcję Klienta.

Działamy również w oparciu o Praktykę Dobrej Produkcji (GMP). Aby sprostać oczekiwaniom Klienta, oferujemy kompleksowość usług w procesie tworzenia kosmetyku – od projektu po uzyskanie wyrobu gotowego, z możliwością wyboru dogodnego etapu rozpoczęcia współpracy.

Naszym klientom oferujemy...

...konsultacje w zakresie tworzenia i udoskonalania produktów, a także opracowywania receptur oraz wysoką jakość i dyskrecję.

Dane kontaktowe

Tel: +48 58 675-55-08
Email: meho@meho.pl

Adres: Ks. Zygmunta Trelli 73,
84-106 Leśniewo, PL